Product Structure Engineer
Job description
Als Product Structure Engineer werk je nauw samen met de projectingenieurs, de portfoliomanagers en product management om de productstructuur zo correct en transparant mogelijk op te bouwen. Je bedenkt en onderhoudt indicatoren die de evolutie van het aantal stukken en varianten monitoren.
-
Je past de productstructuur (EBOM) van de weefmachines aan i.f.v. nieuw ontwikkelde opties en varianten door de R&D-ontwerpingenieurs.
-
Je stelt EBOM, MBOM en SBOM op i.s.m. collega’s van onze Montage- en Serviceafdeling. Op die manier zorg je voor een perfecte aansluiting met de verkoopsconfigurator in CPQ, en met de collega’s van aankoop om naadloos aan te sluiten met het ERP-pakket.
In dit proces vergeet je ook zeker Psicontrol niet (ook deel van Picanol Group, een businessunit van Tessenderlo Group), die verantwoordelijk is voor de elektronica en kablage van onze weefmachines. Je werkt bijgevolg ook nauw samen je collega's van Psicontrol. -
Je wordt bovendien nauw betrokken bij de optimalisatie en de keuze van de ontwerp- en vrijgaveprocessen, én de implementatie en optimalisatie van tools en releases.
Profile
Je behaalde een ingenieursdiploma in een technische richting en bent sterk geïnteresseerd in data en IT-processen. Door je sterk logisch inzicht, geef je nooit zomaar data in, maar ga je telkens met een gezonde, kritische geest en oog voor detail over de informatie die je doorkreeg.
Uiteindelijk wil je je verdiepen in Picanolkunde: onze hoogtechnologische weefmachines en onderdelen leren kennen, wijzigingen en/of nieuwigheden op de voet volgen om op die manier een gedetailleerde productstructuur op te bouwen. Dat is je missie!
Kennis van Siemens Teamcenter en/of PTC Windchill is een pluspunt. Ook een vlotte Excel-kennis is een vereiste.
Offer
Je komt terecht in een internationale organisatie die de hoogste toppen scheert in haar segment. Er wordt een duidelijk opleidingstraject op maat uitgewerkt, dat aangepast zal worden naar je noden en ambities, én opgevolgd wordt door je eigen opleidingscoach. Je krijgt de vrijheid om je functie naar het hoogste niveau te tillen.
En wat nog?
- Verloning volgens ervaring;
- Maaltijdcheques van 8 EUR;
- Flexibele werktijd (work-life balance is voor ons geen loos begrip);
- 29 vakantiedagen;
- Interessant cafetariaplan met de mogelijkheid tot leasewagen, leasingfiets, …;
- Cao 90-bonus;
- Groeps- en hospitalisatieverzekering;
- Mentale en fysieke gezondheid staan voorop, getuige onze Picanol Group Strava Club en de vele collega's op de Mondi Run, de 100 km van Ieper, of de Kemmelbergtrail, … maar een frietje of een afterwork drink op vrijdag slaan we ook niet af;
- …
- Category
- Product Management
- Department
- WMS R&D
- Experience level
- Associate
- Company
- Picanol
- Business unit
- Picanol Group
- Country
- Belgium
- City
- Ieper